Кokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jeigu Jūs esate nepatenkinti įsigytomis prekėmis, jas galite grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo.

Norint grąžinti prekes, susisiekite su mumis el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.

Grąžinti prekes galite jeigu jų nenaudojote, neskalbėte, prekės yra nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, yra pilnos komplektacijos ir turite pilnas originalias prekės pakuotes.

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo bet kurį pirkinį Jūs galite:

1. Keisti į kitą prekę.

2. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Svarbu! Pirkėjas prekes grąžina savo lėšomis arba pardavėjas iškviečia kurjerių tarnybą, už kurios paslaugas klientas turi sumokėti 3.40 Eur (jei siuntinys gerokai sunkesnis už standartinį iki 3kg svorį, kaina gali būti ir didesnė). Per vežėjo nurodytą laiką prekių neatsiėmus iš paštomato, jos automatiškai yra grąžinamos pardavėjui, už šią paslaugą jis sumoka, tad grąžinant klientui pinigus ši suma yra minusuojama iš prekės kainos.

Jūsų grąžinamos prekės pristatomos Sapnuoju.lt darbuotojams, kurie įvertina, ar gaminiai grąžinti nesugadinti. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo prekės grįžimo dienos.

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jeigu Jūs įsigijote nekokybiškas prekes, kurios yra su defektu (t.y. suplyšusios, išteptos), nėra tinkamos naudojimui arba gavote prekes, kurių Jūs neužsakėte, jas pakeisime.

Norėdami pakeisti prekes, parašykite mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Dėl nekokybiškų prekių galima kreiptis per 14 darbo dienų.

Grąžinti prekes galite jeigu jų nenaudojote. Prekių grąžinimo išlaidas kompensuojame mes.

Nekokybiškas prekes galime pakeisti kitomis kokybiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus. Sapnuoju.lt  įsipareigoja per 7 darbo dienas nuo grąžintų prekių pristatymo grąžinti sumokėtus pinigus. Jeigu nekokybiškos prekės keičiamos, tai per 5 darbo dienas jas išsiųsti.

Užsakymo nutraukimo procedūra

Atlikus užsakymą gausite patvirtinimą elektroniniu paštu, kurį nurodėte darant užsakymą.

Norėdami nutraukti užsakymo vygdymą, informuokite mus elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba

telefonu +370 610 15250

Grąžinimo galimybės

Grąžinimas per Pickup siuntų taškus

Pickup - galimybė siųsti ir atsiimti siuntas geografiškai patogiose vietose!

Pickup siuntų taškų tinklas - tai įvairaus profilio parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų tinklas, kuriuos jungia partnerystė su siuntų bendrove DPD Lietuva.

Siuntų taškus rasite čia:

https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_siuntu_taskai/siuntu_taskai

E-pirkėjas pats atneša siuntą į Pickup siuntų tašką. Sapnuoju.lt atsiunčia pirkėjui etiketę elektroniniu paštu grąžinamai siuntai.

Grąžinimas per kurjerį

Sapnuoju.lt užsako siuntos paėmimo paslaugą.

  • DPD kurjeris paruošia siuntos etiketę;
  • Kurjeris atvyksta pas e-prkėją į namus/darbą paimti siuntos kitą darbo dieną po užsakymo pateikimo.